Prezydent spotkał się z Radą Seniorów

  • 27.03.2018, 12:55
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Prezydent spotkał się z Radą Seniorów
W Urzędzie Miejskim w sali obrad im. Św. Jana Pawła II odbyło się spotkanie Mieleckiej Rady Seniorów z pełniącym funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderykiem Kapinosem.

Obecna przewodnicząca Rady Stanisława Rzeźnik dokonała podsumowania działalności mieleckich seniorów za ostatnie miesiące wyrażając nadzieje na kontynuację dotychczasowej bardzo dobrej współpracy z prezydentem miasta.

Taka deklaracja padła ze strony Fryderyka Kapinosa, który zapewniał że docenia rolę Rady Seniorów jako ciała o charakterze doradczym i konsultacyjnym wobec organów Rady Miejskiej. Tak jak w ubiegłym roku kontynuowana będzie organizacja Mieleckich Dni Seniora. W trzecim kwartale bieżącego roku będzie także realizowany program szkoleń komputerowych dla mieleckich seniorów.

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe