Prezydent spotkał się z Radą Seniorów

  • 27.03.2018, 12:55
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Prezydent spotkał się z Radą Seniorów
W Urzędzie Miejskim w sali obrad im. Św. Jana Pawła II odbyło się spotkanie Mieleckiej Rady Seniorów z pełniącym funkcję Prezydenta Miasta Mielca Fryderykiem Kapinosem.

Obecna przewodnicząca Rady Stanisława Rzeźnik dokonała podsumowania działalności mieleckich seniorów za ostatnie miesiące wyrażając nadzieje na kontynuację dotychczasowej bardzo dobrej współpracy z prezydentem miasta.

Taka deklaracja padła ze strony Fryderyka Kapinosa, który zapewniał że docenia rolę Rady Seniorów jako ciała o charakterze doradczym i konsultacyjnym wobec organów Rady Miejskiej. Tak jak w ubiegłym roku kontynuowana będzie organizacja Mieleckich Dni Seniora. W trzecim kwartale bieżącego roku będzie także realizowany program szkoleń komputerowych dla mieleckich seniorów.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe