Zawodnik z Dębicy wygrał zawody Autopart Eliminator 2018 [FOTO]

  • 25.03.2018, 10:58 (aktualizacja 27.03.2018 23:25)
  • SzB / JZ
Podziel się:
Oceń:
Zawodnik z Dębicy wygrał zawody Autopart Eliminator 2018 [FOTO] JZ Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców regionu.
Damian Cichoń z Dębicy wygrał pierwszą edycję zawodów Autopart Eliminator 2018. Emocjonujący rajd odbył się na terenie Górki Cyranowskiej.

To pierwsza tego typu impreza dla miłośników dwóch kółek w naszym mieście. W zawodach wzięło udział 52 zawodników posiadających rowery górskie. Na specjalnie przygotowanej dwukilometrowej trasie rywalizowali dwójkami, w systemie pucharowym. 

Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum Mielca, liczne zjazdy i podjazdy z pewnością były nie lada wyzwaniem dla śmiałków posiadających rowery górskie. 

Patronem honorowym pierwszego ELIMINATORA jest firma AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewnił dla uczestników imprezy specjalny namiot, w którym będzie można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma odbierała zużyte baterie i wymieniała je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom rywalizacji i ich kibicom. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. 


Na zawody zaprosili: Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec.  

Organizatorzy: - Studio Wizualne Damian Gąsiewski - Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec Bartek Ćwik - Urząd Miejski w Mielcu, koordynator programu DO U SPORT? - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu Partner Honorowy: - AUTOPART Mielec

Partnerzy: - Bike Center Bartek Ćwik - Northtec Bicycle - ELEKTROREM - BOSSMEN Fryzjerstwo Piotr Winiarz - Ergo Hestia Jerzy Wąs - Pizzeria FRATELLI - PROJEKT ZDROWIE - CALYPSO Fitness Club Navigator - Drukarnia MCDESIGN - Producent Wyrobów Metalowych NIKMET - Fundacja Klub Młodych Liderów - AVETPHARMA - Hotel ISKIERKA - Lekkoatletyczny Klub Sportowy w Mielcu

 

Wyniki Eliminator AUTOPART Mielec 2018


1. Michał Cichoń - Dębica - MTB MOSiR Dukla
2. Mateusz Niezgoda - Brzeźnica - Chemik Pustków MTB
3. Mateusz Trela - Sandomierz - Sport Serwis Sandomierz
4. Janusz Bańka - Mielec - Gardner-Team Mielec

Wyniki Spinning BOSSMEN CUP
1. Wojciech Mazurkiewicz - Mielec - Calypso Fitness Club Navigator /Aviators
2. Jarosław Szczerba - Mielec
3. Łukasz Dotoń - Kraków - fat-bike.pl

Najlepszy czas przejazdu:
1. Michał Cichoń - Dębica - MTB MOSiR Dukla - 00:04:28

Rower górski wylosował:
Robert Wolak -  Mielec 

SzB / JZ

Zdjęcia (48)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe