Oddział Chirurgii Naczyniowej w mieleckim szpitalu w nowej jakości

  • 10.03.2018, 11:58 (aktualizacja 10.03.2018 14:05)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Oddział Chirurgii Naczyniowej w mieleckim szpitalu w nowej jakości SzB Oddział Chirurgi Naczyniowej znajduje się w segmencie "C".
Oddział Chirurgii Naczyniowej mieleckiego szpitala specjalistycznego pracuje od piątku 9 marca w nowoczesnych wnętrzach. Oddział znajduje się w segmencie "C". Czekają sale dla pacjentów z łazienkami, sale operacyjne i zabiegowe.

Tę inwestycję w całości sfinansował samorząd Powiatu Mieleckiego, a jej dokładna wartość wyniosła 1 093 802,11 zł. Oddział Chirurgi Naczyniowej przyjmuje pacjentów z Mielca, powiatu mieleckiego i całego regionu (np. Tarnowa). Jest uznanym ośrodkiem na Podkarpaciu, który zajmuje się leczeniem chorób naczyń krwionośnych. 

Posłuchaj ordynatora Oddziały Chirurgii Naczyniowej Marka Wilczyńskiego:

Szymon Burek

Zdjęcia (12)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe