Sprawa Mielca i Kronospanu dziś w Sejmie [VIDEO]

  • 8.03.2018, 22:27 (aktualizacja 08.03.2018 22:36)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Sprawa Mielca i Kronospanu dziś w Sejmie [VIDEO] Fb Poseł Maciej Masłowski
Poseł Maciej Masłowski z Ruchu KUKIZ15 zaapelował dziś do Ministra Środowiska o interwencje w sprawie mieszkańców Mielca.

Zdaniem Posła Masłowskiego jakość powietrza w Mielcu jest tragiczna. Poseł w tej sprawie wysłał oficjalną interpelację. Podczas dzisiejszej debaty sejmowej zabrał także głos w tej sprawie. 

- Czekając, aż Ministerstwo Środowiska odpowie na moje dwie interpelacje w sprawie poziomów alarmowych i trudnej sytuacji mieszkańców Mielca związanej z firmą Kronospan, postanowiłem z mównicy sejmowej zadać pytanie Ministrowi Środowiska. Na odpowiedź na interpelacje ma prawie miesiąc czasu. Mam nadzieję, że dzięki temu chociaż trochę przyspieszę ten czas lub zwrócę większą uwagę na problem mieszkańców Mielca i Ministerstwo nada sprawie wysoki priorytet - komentuje poseł Masłowski

 

 

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Gallus
Gallus 10.03.2018, 21:23
Spadochroniarz co nigdy w mielcu nie był. Niech sie zajmie swoją wioską a nie oferowac pomoc dla mielca. Mogł na wstępie nadmienić "występ sponsorowany".
asdf
asdf 9.03.2018, 20:51
A dlaczego nikt nie mowi, nie pisze o innych firmach z SSE - a jest o czym...

Pozostałe