Już oficjalnie. Fryderyk Kapinos pełniącym obowiązki Prezydenta Mielca!

  • 8.03.2018, 10:09 (aktualizacja 08.03.2018 11:22)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Już oficjalnie. Fryderyk Kapinos pełniącym obowiązki Prezydenta Mielca!
Prezes Rady Ministrów wyznaczył Pana Fryderyka Kapinosa z dniem 8 marca 2018 r. do pełnienia funkcji Prezydenta Miasta Mielca do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego prezydenta miasta.

Fryderyk Kapinos obejmuje swoje stanowisko z dniem dzisiejszym. 

 

Fryderyk Kapinos urodził się dokładnie 31 grudnia 1961 roku w Mielcu. Jest absolwentem Akademii Rolniczej w Krakowie.

Z samorządem jest związany od 1998 r., kiedy po raz pierwszy zasiadł w mieleckiej radzie miejskiej. W latach 2007 - 2010 pełnił funkcję zastępcy prezydenta Mielca. W latach 2010 - 2014 był radnym sejmiku podkarpackiego. W grudniu 2017 roku uzyskał status kandydata na Prezydenta Mielca przez lokalne struktury Prawa i Sprawiedliwości w Mielcu. Wojewoda Podkarpacka Ewa Leniart swój wniosek o powołanie urzędnika pełniącego obowiązki prezydenta wysłała do Premiera już w piątek 2 marca. Kapinos zawodowo związany jest z firmą zajmującą się przemysłem mięsnym "Taurus" z Pilnzna, gdzie do tej pory był szefem promocji i marketingu. 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe