Kolejna odsłona konkursu plastycznego „…- oczami dziecka”! Zapraszamy do udziału! [PATRONAT]

  • 7.03.2018, 14:52 (aktualizacja 07.03.2018 15:03)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Kolejna odsłona konkursu plastycznego „…- oczami dziecka”! Zapraszamy do udziału! [PATRONAT]
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w dziesiątej edycji konkursu plastycznego: „ … - oczami dziecka”.

Konkurs plastyczny skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjów, do małych plastyków zrzeszonych w domach kultury, świetlicach z terenu naszego miasta i całego powiatu od samego początku swoją tematyką nawiązuje do Mielca.

Moje ulubione miejsca w Mielcu - oczami dziecka” - oto tegoroczne motto naszego konkursu.

Czekamy na prace plastyczne przedstawiające najbardziej popularne i ulubione miejsca w jakich mali mielczanie, wspólnie z rodzinami czy przyjaciółmi spędzają wolny czas. Miejsca ciekawe, może nieznane większej ilości osób, te, które z różnych powodów są dla małych mieszkańców naszego miasta ważne i godne zaprezentowania.

Na prace plastyczne wykonane dowolną techniką plastyczną , w formacie nie mniejszym niż A3, opisane na odwrocie / temat pracy , imię i nazwisko autora, wiek i telefon kontaktowy, w przypadku instytucji jej nazwę, dane opiekuna, telefon kontaktowy / czekamy do 23 maja - środa. Komisja konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele Organizatorów wybiorą trzy najlepsze prace i 7 wyróżnień w trzech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych: klasa 1-3 i 4-8 oraz uczniowie gimnazjów. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 30 maja - w środę - o godzinie 11: 00, w Spółdzielczym Domu Kultury MSM ul. Kusocińskiego 13 A. Wszyscy laureaci konkursu do dnia 28 maja - poniedziałek - zostaną powiadomieni telefonicznie. Nagrodą dla laureatów konkursu, oprócz nagród rzeczowych ufundowanych przez UM i Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową będą wejściówki na basen na osiedlu Smoczka. Jak co roku tak i teraz wspiera nas we współorganizacji Urząd Miasta i MOSiR za co serdecznie dziękujemy.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można w Spółdzielczym Domu Kultury MSM, tel 17 585 53 42, od poniedziałku do piątku w godz. 13: 00 - 18 : 00.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe