RAFAŁ JEMIELITA z TVN TURBO poprowadzi mieleckiego ELIMINATORA!

  • 7.03.2018, 10:35
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
RAFAŁ JEMIELITA z TVN TURBO poprowadzi mieleckiego ELIMINATORA! Fot. TVN Turbo Konferencja ramowkowa TVN Turbo 3.09.2013 fot.: Cezary Piwowarski/TVN
Pierwszą edycję Eliminator AUTOPART Mielec, która odbędzie się 24 marca br. poprowadzi Rafał Jemielita. Dziennikarz motoryzacyjny, znany m.in. z programu telewizyjnego Automaniak, emitowanego na TVN TURBO.

Jak sam mówi to, co kocha, to atmosfera towarzysząca wydarzeniom sportowym oraz ludzie biorący w nich udział. „Czerpię wewnętrzną radość z samej obecności na takich eventach” – przyznaje.

Zapisy uczestników na zawody rowerowe już się zakończyły. Organizatorzy przewidzieli 52 miejsca, które rozeszły się błyskawicznie. Amatorzy, ale też osoby biorące na poważnie ten sport zjadą do Mielca z całej południowo-wschodniej Polski.

16 marca odbędzie się losowanie par, a same zawody będą rozgrywane w systemie pucharowym. Trasa liczyć będzie 2 km i poprowadzona będzie terenami Parku Leśnego Górka Cyranowska w samym centrum Mielca.

Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych przeprowadzi Calypso Fitness Club. Dodatkową atrakcją tej części zawodów będzie Spinning Bossmen Cup, polegający na jeździe na czas na dystansie 2 km z dodatkowymi nagrodami i pucharami.

Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsi okolicznościowe puchary. Wraz z Partnerami przygotowaliśmy dla wszystkich pakiety startowe, posiłek regeneracyjny, wodę i napoje izotoniczne.

Wśród uczestników przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy czas przejazdu trasy zawodów. Atrakcją będzie również losowanie nagrody głównej, a jest nią rower górski!!

Organizatorami są Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Stowarzyszenie Kolarskie Stal .


Patronem honorowym pierwszego ELIMINATORA jest AUTOPART – czołowy polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów. AUTOPART zapewni dla uczestników namiot, w którym będzie można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma będzie odbierać zużyte baterie i wymieniać je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom i kibicom. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalna nagroda przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.


 

 


 

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe