Od dziś do 4 marca obowiązuje żałoba

  • 2.03.2018, 11:25 (aktualizacja 02.03.2018 11:46)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Od dziś do 4 marca obowiązuje żałoba Żałoba w mieście obowiązuje od dzisiaj do niedzieli 4 marca.
W związku ze śmiercią Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby, łącząc się w bólu z rodziną, w Mielcu w dniach od 2 do 4 marca pierwszy zastępca Prezydenta ogłosił żałobę na terenie Gminy Miejskiej Mielec.

Na znak żałoby na budynku Urzędu Miejskiego w Mielcu oraz na budynkach jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Mielec opuszcza się flagę do połowy masztu lub umieszcza się flagę z kirem.

- Z uwagi na żałobę zalecam odwołanie wszelkich imprez o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, rekreacyjnym i sportowym organizowanych przez instytucje miejskie. Apeluję do stowarzyszeń i mieszkańców miasta o zaniechanie organizowania w dniach żałoby imprez publicznych o charakterze kulturalnym, rozrywkowym, rekreacyjnym i sportowym - informuje Wykonujący Zadania i Kompetencje Prezydenta Jan Myśliwiec.

 

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe