Od dziś do 4 marca obowiązuje żałoba

  • 2.03.2018, 11:25 (aktualizacja 02.03.2018 11:46)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Od dziś do 4 marca obowiązuje żałoba Żałoba w mieście obowiązuje od dzisiaj do niedzieli 4 marca.
W związku ze śmiercią Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby, łącząc się w bólu z rodziną, w Mielcu w dniach od 2 do 4 marca pierwszy zastępca Prezydenta ogłosił żałobę na terenie Gminy Miejskiej Mielec.

Na znak żałoby na budynku Urzędu Miejskiego w Mielcu oraz na budynkach jednostek organizacyjnych Gminy Miejskiej Mielec opuszcza się flagę do połowy masztu lub umieszcza się flagę z kirem.

- Z uwagi na żałobę zalecam odwołanie wszelkich imprez o charakterze rozrywkowym, kulturalnym, rekreacyjnym i sportowym organizowanych przez instytucje miejskie. Apeluję do stowarzyszeń i mieszkańców miasta o zaniechanie organizowania w dniach żałoby imprez publicznych o charakterze kulturalnym, rozrywkowym, rekreacyjnym i sportowym - informuje Wykonujący Zadania i Kompetencje Prezydenta Jan Myśliwiec.

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe