Radni i pracownicy Urzędu Miejskiego pożegnali Prezydenta [VIDEO]

  • 1.03.2018, 09:23 (aktualizacja 01.03.2018 10:12)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Radni i pracownicy Urzędu Miejskiego pożegnali Prezydenta [VIDEO]
Nie żyje prezydent Mielca Daniel Kozdęba. Przegrał długą i trudną walkę z chorobą. Do mieleckiego magistratu płyną kondolencje z całej Polski. Podczas środowej sesji Rady Miasta wiceprezydenci, radni i pracownicy Urzędu oddali hołd zmarłemu Prezydentowi. Na spotkaniu obecny był także Marszałek Podkarpacia Władysław Ortyl.

Radni minutą ciszy i wspólną modlitwą uczcili pamięć prezydenta Daniela Kozdęby. Podczas spotkania radni złożyli kwiaty w miejscu, gdzie zwykle siedział prezydent Daniel Kozdęba. Odmówiono modlitwę w intencji zmarłego prezydenta. Głos w imieniu rady zabrał zastępca prezydenta Jan Myśliwiec, który podziękował wszystkim za wszelkie gesty wsparcia. Głos zabrał Marszałek Podkarpacia, który podziękował za śp. Prezydentowi za pracę na rzecz rozwoju Mielca. 

Czas prezydentury świętej pamięci Daniela Kozdęby był czasem aktywnym, pełnym pomysłów, ożywiony młodzieńczym zrywem i możliwościami. Choroba uniemożliwiła mu niestety realizację planów i zamierzeń. Chciałbym, żeby jego osoba pozostała w naszej pamięci, wszystkich jego współpracowników, a plany i zamiary nie pozostały w próżni i były kontynuowane - powiedział marszałek Władysław Ortyl.

Zobacz relację: 

 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (22)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe