Wsparcie Urzędu Miejskiego dla lokalnej policji.

  • 28.02.2018, 09:41 (aktualizacja 28.02.2018 12:24)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Wsparcie Urzędu Miejskiego dla  lokalnej policji.
Podczas spotkania w Komendzie Powiatowej Policji wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec przekazał na ręce komendanta KPP Mielec - Jacka Juwy sprzęt, materiały promocyjne i upominki dla dzieci zakupione ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Gminy Miejskiej Mielec.

Od kilkunastu lat samorządowe władze Mielca wspierają działalność mieleckich funkcjonariuszy m.in. poprzez zakup urządzeń i sprzętu wspierającego pracę ukierunkowaną na przeciwdziałanie problemom uzależnień na terenie miasta Mielca.

-Nowy sprzęt, to sprawniejsza i wydajniejsza praca funkcjonariuszy, a materiały promocyjne sprawiają, że najmłodsi mielczanie lepiej przyswajają sobie wiedzę na temat bezpiecznego zachowania przekazywaną podczas spotkań z mieleckimi policjantami - powiedział Jan Myśliwiec.

W tym roku zakupione zostały m.in. GPS, drukarki, siatka maskująca, latarki taktyczne
i narkotesty. Przekazane zostały również zawieszki odblaskowe i balony z nadrukiem, które wykorzystywane będą podczas spotkań funkcjonariuszy z uczniami mieleckich szkół
i przedszkoli.

Jak przekazała Agata Ćwięka - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu wartość przekazanego sprzętu i materiałów to dziewięć tysięcy złotych.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.