Rozstrzygnięcie konkursu studniówkowego

  • 26.02.2018, 20:51 (aktualizacja 26.02.2018 21:01)
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Rozstrzygnięcie konkursu studniówkowego Fotografia, która zajęła pierwsze miejsce w naszym konkursie.
Prezentujemy fotografie nagrodzone w konkursie studniówkowym. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć redakcja Korso postanowiła wybrać i nagrodzić dwie fotografie, przyznając pierwsze i drugie miejsce.

Pierwsze miejsce i voucher dla dwóch osób o wartości 150 zł na kolację w Karczmie Polskiej otrzymuje Martyna Jer z I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu.

Drugie miejsce i podwójne zaproszenie do kina Cinema 3D na film "Nowe oblicze Greya" otrzymuje Hubert Wejman z II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu.

Gratulujemy!

Po odbiór vouchera na kolację w Karczmie Polskiej zapraszamy do naszej redakcji przy ul. Biernackiego 1/4 w Mielcu od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Bilety na film "Nowe oblicze Greya" są do odebrania w kasie kina Cinema 3D.

Poniżej fotografia,która zajęła drugie miejsce.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe