Już niedługo ciekawe zawody rowerowe [Trwają zapisy]

  • 26.02.2018, 08:34 (aktualizacja 26.02.2018 08:45)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Już niedługo ciekawe zawody rowerowe [Trwają zapisy]
To pierwsza tego typu impreza dla miłośników dwóch kółek w naszym mieście. W zawodach weźmie udział 52 uczestników, którzy na specjalnie przygotowanej dwukilometrowej trasie będą rywalizować dwójkami w systemie pucharowym. Wydarzenie „Eliminator Autopart Mielec” odbędzie się w sobotę 24 marca 2018 roku w Parku Leśnym Góra Cyranowska.

Wymagająca crossowa trasa w Parku Leśnym w samym centrum Mielca, liczne zjazdy i podjazdy z pewnością będą nie lada wyzwaniem dla śmiałków posiadających rowery górskie. Rozgrzewkę dla uczestników na rowerkach spinningowych przeprowadzi Calypso Fitness Club.

Dodatkową atrakcją tej części zawodów będzie Spinning Bossmen Cup, polegający na jeździe na czas na dystansie 2 km. z dodatkowymi nagrodami i pucharami. Każdy z uczestników Eliminatora otrzyma pamiątkowy medal, a najlepsi okolicznościowe puchary. Dla wszystkich uczestników zawodów przygotowano pakiety startowe, zapewniony będzie także posiłek regeneracyjny, woda i napoje izotoniczne.

Osoba, która osiągnie najlepszy czas przejazdu trasy zawodów otrzyma nagrodę specjalną. Atrakcją będzie również losowanie nagrody głównej – roweru górskiego.
Zapisy ruszą w piątek, 23 lutego o godz. 12:00. Losowanie pierwszego etapu zawodów, par i rozmieszczenia na drabince pucharowej odbędzie się 16 marca o godz. 12:00. Udział w zawodach jest bezpłatny.

ZAPISY

WYDARZENIE

ORGANIZATORAMI WYDARZENIA SĄ:

Studio Wizualne Damian Gąsiewski, Urząd Miejski wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Stowarzyszenie Kolarskie Stal Mielec.

AUTOPART zapewni dla uczestników imprezy specjalny namiot, w którym będzie można odpocząć i zregenerować siły. Ponadto, w czasie całej imprezy, firma będzie odbierać zużyte baterie i wymieniać je na batony energetyczne i inne słodkie upominki, które dodadzą energii uczestnikom rywalizacji i ich kibicom. Zbiórka baterii to efekt współpracy z Zakładem Utylizacji Odpadów Komunalnych w Mielcu. Specjalne nagrody przewidziana jest dla osób, które przyniosą ich najwięcej.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe