Nagrody dla wzorowych firm z gminy Radomyśl Wielki

  • 9.02.2018, 00:57
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Nagrody dla wzorowych firm z gminy Radomyśl Wielki
Kilkunastu przedsiębiorców z terenu gminy spotkało się w zajeździe Wedeta w Zgórsku na uroczystej gali biznesu. W tym roku gala odbyła się już po raz 16.

Na uroczystość zaproszeni zostali między innymi: poseł na sejm RP Krystyna Skowrońska, radny sejmiku podkarpackiego Jan Tarapata, przewodniczący rady miejskiej Jan Miękoś oraz wiceprzewodniczący Jarosław Godek, a także prezes gminny OSP Eugeniusz Ryba. Gospodarzem był burmistrz Radomyśla Wielkiego Józef Rybiński oraz jego zastępca Stanisław Lonczak.

- Jesteśmy wśród osób, które nie tylko rozwijają swoje firmy, ale kształtują piękno naszej gminy poprzez rozwój oraz dawanie zatrudnienia. Cieszymy się bardzo, że jesteście. Wielce cenimy sobie działalność gospodarczą i od wielu lat staramy się tworzyć przyjazne warunki dla biznesu. Prasa ogólnopolska napisała, że jeśli chodzi o najniższe podatki, to jesteśmy na trzecim miejscu w województwie, a na 24 miejscu w skali kraju. W ciągu ostatnich dwóch lat bezrobocie spadło w naszej gminie o 400 osób,  najwięcej wśród kobiet. Zawdzięczać to trzeba również wam, przedsiębiorcom - powiedział podczas uroczystości burmistrz Radomyśla Wielkiego Józef Rybiński.

Następnie wyróżniono kilkunastu najlepszych przedsiębiorców z gminy Radomyśl Wielki. W pierwszej "Inwestor Roku 2017" nagrodzona została firma Z.P.-U.H. "OLMET" Oleksiak Władysław z Partyni. W kategorii  "Impuls Gospodarczy" nagrodzona została firma Geyer&Hosaja Sp. z o.o. z Partyni, która odpowiada za stworzenie specjalnej strefy ekonomicznej na terenie gminy Radomyśl Wielki.

 Następną kategorią była "Mikrofirma", w której nagrodę otrzymały dwa przedsiębiorstwa: Usługi Cateringowe Renata Dubiel z Partyni oraz POLINWEST Bartłomiej Jarosz z Radomyśla Wielkiego.

Podczas ceremonii rozdano również zaległe wyróżnienie z ubiegłego roku, gdyż w związku z chorobą laureatki było to wtedy niemożliwe. Statuetka trafiła do Beaty Niewiadomskiej - Jarosz, która jest właścicielką prywatnego gabinetu położnictwa środowiskowego.

"Wzorowym Podatnikiem" została firma Geyer&Hosaja Sp. z o.o. z Partyni.

W kategorii "Promocja" za coroczne wsparcie gastronomiczne Rzeszowskiej Pieszej Pielgrzymki wyróżnienia otrzymały firma: "AKPOL" Andrzej Krzystyniak z Radomyśla Wielkiego oraz firma: Ubój i Przetwórstwo Mięsne Władysław Giża z Radomyśla Wielkiego, a także OSP w Dulczy Małej.

W kategorii "Darczyńca" za wspieranie osób samotnych i niepełnosprawnych w 2017 roku nagrodzona została firma F.H.U. WEDETA Edward Ukleja ze Zgórska, natomiast firma Geyer&Hosaja Sp. z o.o. z Partyni za wspieranie oświaty oraz organizacji pozarządowych gminy Radomyśl Wielki w 2017 roku. Wyróżnione w tej kategorii zostały również firmy:  Andrzeja Dudka z Radomyśla Wielkiego oraz Kazimierza  Mrozowskiego. W kategorii "Inne wyróżnienie" za zasługi w kształceniu zawodowym uczniów otrzymała firma Teresy Grzych Cukiernia "Bajerek" z Radomyśla Wielkiego.

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe