Padew Narodowa: Waldemar Szyszka odchodzi na emeryturę. "Dziękujemy, dyrektorze!"

  • 09.02.2018, 00:41
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Padew Narodowa: Waldemar Szyszka odchodzi na emeryturę. "Dziękujemy, dyrektorze!"
Grono pedagogiczne i przyjaciele pożegnali wieloletniego dyrektora szkoły podstawowej, który przeszedł na emeryturę. Waldemar Szyszka pracował w Padwi Narodowej od ponad 35 lat, najpierw jako nauczyciel, a potem dyrektor.

Uczniowie przygotowali spektakl poetycko - wokalny, a oprawę muzyczną zapewniła kapela "Padwianie". Wójt gminy w krótkim przemówieniu przedstawił zasługi wieloletniego dyrektora. Podkreślił jego zaangażowanie w rozwój społeczności gminnej.

Przedszkolaki obdarzyły dyrektora-emeryta medalem "Super Dyrektor". Podczas uroczystości nie zabrakło wielu słów podziękowań, wspomnień i wzruszeń. Pan dyrektor otrzymał życzenia wszelkiej pomyślności, ale także znalezienia czasu na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań w związku z  nowym etapem życia.

W uroczystości, która  odbyła się 26 stycznia, wzięli  udział przedstawiciele władz gminy Padew Narodowa: wójt Robert Pluta, Joanna Skopińska – Mycek, przewodniczący rady Janusz Bik, rada rodziców i przedstawiciele przedszkola "Promyczek".

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe