Mieszkańcy Czermina i okolic obejrzeli spektakl "Grube ryby" [ZDJĘCIA].

  • 04.02.2018, 14:54 (aktualizacja 04.02.2018, 15:07)
  • Arkadiusz Łysoń

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy Czermina i okolic obejrzeli spektakl "Grube ryby" [ZDJĘCIA]. A. Łysoń
Przedstawicielki Stowarzyszenia Kobiet w Czerminie "Gracja" w tamtejszym Domu Strażaka wystawiły swój dziewiąty już spektakl zatytułowany "Grube ryby". Jak zwykle było profesjonalnie i wesoło, a publiczność dopisała.

Spektakl wyreżyserowała Małgorzata Osika - nauczyciel języka polskiego Szkoły Podstawowej w Czerminie. Dekorację sceny przygotowała Janina Herchel.

W spektaklu wystąpiły:
Grażyna Pezda, Zofia Hyjek, Krystyna Żelazko, Maria Sanecka, Ewa Obara, Beata Żelazko, Janina Getinger, Eliza Ziółko, Genowefa Czaja.

Spektakl będzie jeszcze wystawiany we wszystkie niedziele lutego (czyli 04.02, 11.02, 18.02 i 25.02) o godzinie 17.00 w Domu Strażaka w Czerminie. Wstęp wolny.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe