Za zabójstwo żony sąd skazał Mariusza K. na 25 lat więzienia. [Z ostatniej chwili]

  • 30.01.2018, 16:40 (aktualizacja 30.01.2018 16:59)
  • Msk
Podziel się:
Oceń:
Za zabójstwo żony sąd skazał Mariusza K. na 25 lat więzienia. [Z ostatniej chwili] Msk
-Ty morderco zniszczyłeś mi całe życie! – krzyknęła dzisiaj matka zamordowanej Moniki do Mariusza K. którego policjanci prowadzili do sali sądowej w Tarnobrzegu. Jak stwierdził sąd, mężczyzna w sylwestrową noc 2017 roku zamordował swoją żonę w domu w Kiełkowie. Pozbawił ją życia zadając jej trzy śmiertelne ciosy w okolice szyi i klatki piersiowej.

Dzisiaj po południu Mariusz K. został skazany za zamordowanie swojej żony oraz znęcanie się nad rodziną na 25 lat pozbawienia wolności. O taki wymiar kary wnosił prokurator. Natomiast pełnomocnik pokrzywdzonej rodziny oraz kurator małoletniej córki oskarżonego i zamordowanej wnosili o najwyższy wymiar kary czyli dożywocie. Obrona jak i sam oskarżony poprosili sąd o sprawiedliwy wyrok

  – Chciałbym przeprosić całą rodzinę i dzieci, które mam nadzieje, że kiedyś mi wybaczą – powiedział przed odczytaniem wyroku Mariusz K. Sąd ogłaszając wyrok nie miał wątpliwości co do winy mężczyzny. A zasłanianie się przez niego niepamięcią uznał za nieudolną linię obrony. Zostało również zasądzone przez sąd kosztem Mariusza K. finansowe zadośćuczynienie na rzecz pokrzywdzonych córek w wysokości 200 tys złotych.

Msk
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Sprawiedliwa
Sprawiedliwa 1.02.2018, 23:18
A jak zaplaci zadoścuczynienie? Odpracuje w kamieniołomach?
Dzieciom już nie wroci matki.
jurek
jurek 31.01.2018, 17:13
jedyna sprawiedliwa kara to kara śmierci i to przez powieszenie żeby wiedział dokładnie co za chwilę go czeka
mielczanka
mielczanka 30.01.2018, 18:15
A czy odebranie dzieciom matki da się wybaczyć?odebrał im matkę,zniszczyl całe życie,te dzieci miały piekło na ziemi a kiedy Monika juz postanowiła odejść i zacząć lepsze życie to ja zamordował.

Pozostałe