Chorzelów: Młyn w końcu sprzedany

  • 26.01.2018, 13:39
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Chorzelów: Młyn w końcu sprzedany
Mimo że wciąż nieznana jest przyszłość monumentalnej budowli w Chorzelowie, to jedno jest pewne - młyn znalazł nowego właściciela, który wylicytował go za ponad milion złotych.

O poważnych problemach finansowych dotychczasowego właściciela młyna w Chorzelowie, firmy  Agro-Piast SA  Polskie Zakłady Zbożowe, pisaliśmy kilka tygodni temu, gdy na stronie internetowej komornika pojawiła się informacja o planowanej licytacji nieruchomości.

Jak udało się nam ustalić, druga licytacja odbyła się 15 grudnia i wtedy też nieruchomość znalazła nabywcę. Mimo że ze względu na tajemnicę służbową, Andrzej Janusz, komornik zajmujący się sprawą, nie może zdradzić, do kogo obecnie należy młyn, to niebawem wszystkie wątpliwości powinny zostać rozwiane i dowiemy się, jaki los czeka opuszczony budynek.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe