Drużyna prawników z pucharem starosty powiatu mieleckiego

  • 22.01.2018, 14:53
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Drużyna prawników z pucharem starosty powiatu mieleckiego
Prawnicy wywalczyli nagrodę główną w tradycyjnym, siódmym już Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Mieleckiego. Drugie miejsce zajęła drużyna policjantów, a trzecie – zawodnicy z mieleckiego pogotowia.

Mecze o trofeum starosty rozegrały się w hali sportowej przy mieleckim „Elektryku” w sobotę, 20 stycznia. Udział w rywalizacji wzięło łącznie osiem drużyn, w tym: KIRCHOFF Polska, PZL Mielec, Policja Mielec, Straż Pożarna, Prawnicy, Starostwo Powiatowe, Lear oraz Pogotowie Ratunkowe. 


Zwycięzcami tegorocznej edycji okazali się mieleccy Prawnicy, którzy w finale po rzutach karnych pokonali drużynę Policjantów. Trzecie miejsce zdobyli pracownicy Pogotowia Ratunkowego, a czwarte pracownicy firmy Kirchhoff – którzy zasłynęli zwycięstwami w turnieju w latach 2014-2016. 


Jak co roku na turnieju przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym piłkarzem został Dariusz Mielczarek (Policja), a najlepszym bramkarzem Daniel Król (Prawnicy). Laur „Króla Strzelców” otrzymał z kolei Dariusz Kozioł (Lear). 


- Dziękuję za aktywną postawę i piękną sportową rywalizację. Po raz kolejny podnieśliście poziom tych zawodów, dzięki czemu ta nowo wybudowana hala przeszła prawdziwy chrzest bojowy – powiedział po zakończeniu zawodów Zbigniew Tymuła, starosta mielecki.  O tym, że tegoroczny turniej rozegra się właśnie w murach nowej hali, starosta Zbigniew Tymuła mówił już podczas rozgrywek w styczniu 2017 roku. Na tegorocznym turnieju zapowiedział z kolei, że kolejną edycję tego wydarzenia planuje zorganizować na „Orliku” przy II Liceum Ogólnokształcącym. Inwestycja ma zostać zrealizowana w bieżącym roku.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe