Mieleckie kolędowanie za nami [FOTO]

  • 15.01.2018, 15:07 (aktualizacja 15.01.2018, 15:10)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Mieleckie kolędowanie za nami [FOTO] S. Burek
Jak co roku muzycy z Mielca i całego powiatu mieleckiego wspólnie kolędowali w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu. "Mieleckie kolędowanie" odbyło się w ostatnią sobotę, 13 stycznia.

"Mieleckie kolędowanie" to cykliczna impreza, która co roku w styczniu integruje mieleckie środowisko muzyczne. W trakcie trzygodzinnego koncertu w kościele MBNP wystąpiły chóry, kapele i orkiestry. W finale koncertu z kolędą "Bóg się rodzi" zaprezentowały się połączone chóry Towarzystwa Śpiewaczego "Melodia", a także orkiestra i chór Zespołu Pieśni i Tańca "Rzeszowiacy". 

Szymon Burek

Zdjęcia (25)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe