Orszak Trzech Króli w Mielcu przyciągnął tłumy mielczan. Zobaczcie czy jesteście na zdjęciach. [Fotogaleria]

  • 6.01.2018, 15:02 (aktualizacja 06.01.2018 20:50)
  • Msk
Podziel się:
Oceń:
Orszak Trzech Króli w Mielcu przyciągnął tłumy mielczan. Zobaczcie czy jesteście na zdjęciach. [Fotogaleria] Msk
Dzisiaj zaraz po mszy świętej w kościele pw. Ducha Świętego w Mielcu ruszył Orszak Trzech Króli. Na tą uroczystość przybyło mnóstwo mielczan.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego na osiedlu Lotników. Zaraz po niej z pod kościoła ruszył orszak na czele z Trzema Królami. Mieszkańcy Mielca którzy przybyli na uroczystość przeszli ulicą Sienkiewicza, Mickiewicza i Kościuszki na teren Bazyliki św. Mateusza na Starym Mielcu. Tam miał miejsce uroczysty pokłon Trzech Króli Dzieciątku Jezus. Na scenie koło kościoła wystąpiły zespoły muzyczne w akompaniamencie których wszyscy wspólnie kolędowali.

Msk

Zdjęcia (68)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe