Gdzie otrzymasz darmową pomoc prawną? Sprawdziliśmy to!

  • 4.01.2018, 10:45 (aktualizacja 04.01.2018 10:54)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Gdzie otrzymasz darmową pomoc prawną? Sprawdziliśmy to! pixabay
Po raz kolejny ruszył system nieodpłatnej pomocy prawnej dla mieszkańców powiatu mieleckiego. Porady adwokatów i radców prawnych uzyskać można w kilku punktach na mapie całego powiatu.

Zgodnie z zarządzeniem Starosty Powiatu Mieleckiego, punkty nieodpłatnej pomocy prawnej na rok 2018 zostały usytuowane: 


1) dla Okręgowej Izby Adwokackiej w Rzeszowie: Mielec, siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Żeromskiego 34, poniedziałek – piątek w godz. 12:00-16:00
2) dla Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie: Mielec, siedziba Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Żeromskiego 34, poniedziałek – piątek w godz. 8:00-12:00
3) dla organizacji pozarządowych prowadzących działalność pożytku publicznego wyłonionych w otwartym konkursie ofert w punktach na terenie gmin: Padew Narodowa, Wadowice Górne, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy i Gawłuszowice (szczegóły dotyczące miejsca i godzin udzielania porad prawnych znajdują się w HARMONOGRAMIE) 
Przypomnijmy. System nieodpłatnej pomocy prawnej funkcjonuje na terenie powiatu mieleckiego od 1 stycznia 2016 roku. Z darmowych porad mogą korzystać: młodzież do 26. roku życia; rodziny wielodzietne; seniorzy powyżej 65. roku życia; korzystający z pomocy społecznej; weterani i kombatanci; dotknięci katastrofą naturalną, klęską żywiołową lub awarią techniczną oraz kobiety w ciąży. 

 

 

Szymon Burek

Załączone pliki do pobrania (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe