Mielczanie tłumnie powitali Nowy Rok na Placu Armii Krajowej. [ZDJĘCIA]

  • 1.01.2018, 02:17 (aktualizacja 01.01.2018 09:20)
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Mielczanie tłumnie powitali Nowy Rok na Placu Armii Krajowej. [ZDJĘCIA] A. Łysoń
Zebranych bawił DJ Marco. Zagrał także zespół disco – dance Zanoza, który wprowadził wszystkich zebranych w szampański nastrój. Sylwestrową zabawę jak co roku zorganizowało Samorządowe Centrum Kultury.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 22.00. Cały plac obok SCK w Mielcu wypełnił się osobami, które wspólnie chciały przywitać Nowy Rok i zobaczyć widowiskowy pokaz fajerwerków.

Przez cały czas uczestnicy Sylwestra mogli brać udział w tradycyjnym już konkursie „los za butelkę”. Tuż przed północą życzenia złożył Mielczanom Jan Myśliwiec, wiceprezydent Mielca oraz Marek Paprocki, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Mielcu.

- Chciałem serdecznie pozdrowić zebranych od prezydenta Daniela Kozdęby, który składa Wam najlepsze życzenia – mówił Jan Myśliwiec, a zebrani na placu pod jego przewodnictwem zaśpiewali prezydentowi Mielca Danielowi Kozdębie głośne „Sto lat”. Zaraz potem rozpoczął się kilkunastominutowy pokaz sztucznych ogni.

- Życzę wszystkim, aby w nadchodzącym 2018 roku szczęście was nie opuszczało, zdrowie dopisywało, problemy szerokim łukiem omijały, a jeżeli w kieszeni przybędzie więcej pieniędzy, to będzie dobrze. Wszystkiego dobrego w 2018 roku – dodał wiceprezydent.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (28)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Daniel
Daniel 2.01.2018, 19:20
podobno więcej ludzi było w Połańcu na rynku niż u Nas w Mielcu

Pozostałe