Jak tu dojechać do galerii? Kłopoty z oznakowaniem na parkingu!

  • 31.12.2017, 10:47 (aktualizacja 31.12.2017, 11:13)
  • Msk

Podziel się:

Oceń:

Jak tu dojechać do galerii? Kłopoty z oznakowaniem na parkingu!
Pan Ryszard napisał do nas, prosząc o wyjaśnienie sprawy dotyczącej wewnętrznej drogi, znajdującej się przy markecie Leroy Merlin w Mielcu. Jak się okazuje, z parkingu marketu nie da się tą drogą w legalny sposób przejechać na parking sąsiadującej galerii Navigator.

Parking marketu budowlanego wraz w wewnętrzną drogą powstał rok temu, wtedy zakończono prace budowlane i otwarto długo oczekiwany Leroy Merlin oraz galerię Nawigator, zlokalizowane przy ulicy Powstańców Warszawy w Mielcu.

Wjeżdżając na parking marketu budowlanego od strony ulicy Krańcowej, zgodnie ze znakiem nakazu, należy skręcić w prawo, gdyż znajduje się tam zakaz jazdy na wprost - jest to droga jednokierunkowa. Próbując przejechać wewnętrzną drogą z parkingu marketu na parking sąsiadującej galerii, napotykamy na problem, gdyż - aby to zrobić - należy złamać przepisy i pojechać pod prąd. Sytuacja ta uniemożliwia przejazd z parkingu marketu budowlanego do Navigatora, z którego bez problemu da się dojechać w przeciwnym kierunku.

- Dlaczego tak jest, że do Navigatora da się dotrzeć przez parking do marketu budowlanego, a w drugą stronę nie ma już takiej możliwości, mimo że szerokość jezdni się nie zmienia, więc mogłaby to być dalej ulica dwukierunkowa? - zastanawia się  pan Ryszard.

Zainteresowani tematem postanowiliśmy to sprawdzić. Rzeczywiście, aby zgodnie z przepisami dojechać do galerii Navigator, trzeba wyjechać z parkingu Leroy Merlin na ul. Powstańców Warszawy i dopiero wtedy wjechać na jej parking, gdyż znajdujące się przy wewnętrznej ulicy znaki nakazu wymuszają od kierującego jazdę z powrotem w kierunku wejścia do marketu budowlanego.

- Czyżby ta przeszkoda dla kierowców oznaczała walkę marketów o klienta? - pyta pan Ryszard. O sytuację zapytaliśmy zarządcę drogi, którym jest właściciel marketu.

- Na bieżąco analizujemy ruch na naszym parkingu oraz słuchamy głosu naszych klientów. Komfort zakupów realizowanych w naszych sklepach jest dla nas niezwykle ważny, dlatego będziemy szukać rozwiązań, aby dojazd do i z naszego sklepu był jeszcze łatwiejszy - odpowiedział nam Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin. 

Msk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe