Jak tu dojechać do galerii? Kłopoty z oznakowaniem na parkingu!

  • 31.12.2017, 10:47 (aktualizacja 31.12.2017 11:13)
  • Msk
Podziel się:
Oceń:
Jak tu dojechać do galerii? Kłopoty z oznakowaniem na parkingu!
Pan Ryszard napisał do nas, prosząc o wyjaśnienie sprawy dotyczącej wewnętrznej drogi, znajdującej się przy markecie Leroy Merlin w Mielcu. Jak się okazuje, z parkingu marketu nie da się tą drogą w legalny sposób przejechać na parking sąsiadującej galerii Navigator.

Parking marketu budowlanego wraz w wewnętrzną drogą powstał rok temu, wtedy zakończono prace budowlane i otwarto długo oczekiwany Leroy Merlin oraz galerię Nawigator, zlokalizowane przy ulicy Powstańców Warszawy w Mielcu.

Wjeżdżając na parking marketu budowlanego od strony ulicy Krańcowej, zgodnie ze znakiem nakazu, należy skręcić w prawo, gdyż znajduje się tam zakaz jazdy na wprost - jest to droga jednokierunkowa. Próbując przejechać wewnętrzną drogą z parkingu marketu na parking sąsiadującej galerii, napotykamy na problem, gdyż - aby to zrobić - należy złamać przepisy i pojechać pod prąd. Sytuacja ta uniemożliwia przejazd z parkingu marketu budowlanego do Navigatora, z którego bez problemu da się dojechać w przeciwnym kierunku.

- Dlaczego tak jest, że do Navigatora da się dotrzeć przez parking do marketu budowlanego, a w drugą stronę nie ma już takiej możliwości, mimo że szerokość jezdni się nie zmienia, więc mogłaby to być dalej ulica dwukierunkowa? - zastanawia się  pan Ryszard.

Zainteresowani tematem postanowiliśmy to sprawdzić. Rzeczywiście, aby zgodnie z przepisami dojechać do galerii Navigator, trzeba wyjechać z parkingu Leroy Merlin na ul. Powstańców Warszawy i dopiero wtedy wjechać na jej parking, gdyż znajdujące się przy wewnętrznej ulicy znaki nakazu wymuszają od kierującego jazdę z powrotem w kierunku wejścia do marketu budowlanego.

- Czyżby ta przeszkoda dla kierowców oznaczała walkę marketów o klienta? - pyta pan Ryszard. O sytuację zapytaliśmy zarządcę drogi, którym jest właściciel marketu.

- Na bieżąco analizujemy ruch na naszym parkingu oraz słuchamy głosu naszych klientów. Komfort zakupów realizowanych w naszych sklepach jest dla nas niezwykle ważny, dlatego będziemy szukać rozwiązań, aby dojazd do i z naszego sklepu był jeszcze łatwiejszy - odpowiedział nam Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin. 

Msk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe