Problem ulicy Chopina

  • 06.07.2016, 05:02
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Problem ulicy Chopina Szymon Burek
Do naszej redakcji zgłosili się mieszkańcy bloków przy ul. Chopina 8, którzy opowiedzieli nam o swojej bardzo trudnej sytuacji. W okolicach bloku często rozgrywają się awantury, w których uczestniczy lokalny element. Policja i straż miejska pojawia się tam co kilka dni. Najwięcej interwencji dotyczy okolic pobliskiego sklepu spożywczego. Czy da się coś z tym zrobić?

Jak podaje mielecka policja, w okolicach ul. Chopina od początku roku ponad 70 razy zgłaszano interwencje. Za każdym razem na miejscu pojawiał się patrol policyjny. - W okolicy bloku przy Chopina 8 tych interwencji było już 12 od początku roku. Mieszkańcy zgłaszali nam różne problemy. Najczęściej dotyczyły one zakłócania porządku publicznego. Mieszkańcy bloków wielokrotnie byli zaczepiani w okolicach sklepu przez osoby, które piły tam alkohol. Do awantur dochodzi także w okolicach klatek schodowych. - Żyjemy w ciągłym strachu. Ja już nie wiem, komu mamy zgłosić nasz problem. Miałam wiele sytuacji, kiedy wysłałam dziecko po chleb do sklepu i cały czas obawiałam się, czy wróci ono bezpieczne do domu. Picie alkoholu jest tutaj normą, co kilka dni pojawiają się jakieś dziwne osoby, które organizują wieczorne libacje. Wzywamy wszystkie służby, zarówno policje, jak i straż miejską.

Więcej w 27 numerze Korso

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe