Ostatnia szansa dla niezdecydowanych! Nabór do Miss Mielca przedłużony!

  • 23.12.2017, 11:38 (aktualizacja 23.12.2017 20:46)
  • M. Mateja
Podziel się:
Oceń:
Ostatnia szansa dla niezdecydowanych! Nabór do Miss Mielca przedłużony!
Mamy dobrą wiadomość - przedłużamy nabór do konkursu Miss Mielca 2018. W końcu przed nami jedno z największych wydarzeń modowych w naszym mieście!

Pierwsze zgłoszenia przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Kandydatki do tytułu Miss, które już zgłosiły się do konkursu, to piękne i naturalne dziewczyny. Już za kilka tygodni będziemy mogli podziwiać je początkowo na łamach gazety, a następnie na scenie podczas wielkiego finału.

Wielka gala

Wszystkie osoby zaangażowane w przygotowania przedsięwzięcia dążą do stworzenia niesamowitego widowiska, które będziemy mogli wspominać przez wiele lat. Nic dziwnego, bo ta gala będzie wyjątkowa, choćby ze względu na obchodzony jubileusz. W końcu to XX odsłona konkursu.

 

 

- To będzie wielka gala, ponieważ jubileusz zobowiązuje. Przygotowania trwają, natomiast nie chciałabym zdradzać wszystkich tajemnic, niech będą one niespodzianką dla tych, którzy przyjdą i zechcą ten wieczór spędzić z nami. Jedno jest pewne, będzie inaczej niż do tej pory. Będzie świetnie muzycznie, będzie świetnie choreograficznie, co zresztą zawsze było, ale teraz będzie jeszcze lepiej niż dotychczas – obiecuje redaktor naczelna Tygodnika Regionalnego Korso Katarzyna Sobieniewska – Pyłka. - Bardzo dużo zgłoszeń napływa do nas z okolic Mielca, więc cały czas czekamy jeszcze na mielczanki. Chodzimy ulicami tego miasta i widzimy, że jest mnóstwo dziewczyn, które mogłyby wziąć udział w tym konkursie i mogłyby osiągnąć w nim naprawdę dużo – dodaje.

Dla niezdecydowanych

Właśnie dla tych niezdecydowanych, dla tych, które w głębi serca by chciały, a z jakichś względów wciąż nie wypełniły formularza i nie zgłosiły się do konkursu, przedłużamy drugi nabór. A to oznacza, że nadal możesz zaproponować swoją kandydaturę do tytułu Miss Mielca 2018. Do 5 stycznia na stronie internetowej korso.pl można zapoznać się z regulaminem konkursu i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po szczegółowe informacje zapraszamy także do redakcji Tygodnika Regionalnego Korso przy ul. Biernackiego 1.

 

Zapraszamy!

Na kandydatki czekają profesjonalne sesje zdjęciowe, wspaniałe warsztaty i wykłady ekspertów. Poza wspaniałą zabawą uczestniczki mogą liczyć na nagrody, takie jak tablety, biżuteria, komplety bielizny. Dlatego jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, nie zwlekaj i dołącz do konkursu.

- Drogie panie i dziewczyny, wszystkie te, które macie od 17 do 25 lat, bardzo serdecznie zapraszamy. Naprawdę warto do nas przyjść. Tego typu wydarzenia mogą być faktycznie stresujące, ale ten stres jest niczym w porównaniu z tym, ile podczas takiego konkursu można się nauczyć. To chwila stresu, a potem otwarta droga do wiary w siebie, do ogromnej samodzielności, do zdobycia umiejętności poruszania się na scenie. Naprawdę zachęcam, świat należy do was - mówi na zakończenie Katarzyna Sobieniewska - Pyłka.

 

 

M. Mateja
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe