Dwa dni temu ruszyła wycinka lasu znajdującego się przy ul. Iwaszkiewicza w Mielcu, gdzie niebawem ma powstać droga będąca przedłużeniem ulicy Powstańców Warszawy do Inwestorów.

  • 21.12.2017, 10:19 (aktualizacja 22.12.2017 06:42)
  • Msk
Podziel się:
Oceń:
Dwa dni temu ruszyła wycinka lasu znajdującego się przy ul. Iwaszkiewicza w Mielcu, gdzie niebawem ma powstać droga będąca przedłużeniem ulicy Powstańców Warszawy do Inwestorów. Msk
Cześć mieszkańców ul. Iwaszkiewicza nie zgadzała się z decyzją dotyczącą wycinki lasu, o czym pisaliśmy we wrześniu. Decyzja ta okazała się jednak nieodwracalna. Inwestycja będzie najprawdopodobniej zrealizowana do końca sierpnia 2018 roku.

Celem inwestycji ma być zmniejszenie natężenia ruchu na ul. Iwaszkiewicza. - Ze względu na liczne wypadki planowano wykonać obok mojego domu rondo - powiedział nam mieszkaniec ulicy pan Krzysztof.


Miasto odstąpiło jednak od tego pomysłu. Przystało na inny, którym jest budowa drogi przez las. - Wybudowanie tej ulicy spowoduje, że przejmie ona całość ruchu pojazdów w kierunku strefy przemysłowej przy ulicy Inwestorów i zdecydowanie zmniejszy się natężenie ruchu na ulicy Iwaszkiewicza  - mówi Monika Skowrońska - Ziomek,  naczelnik Wydziału Dróg Miejskich i Transportu Publicznego w Urzędzie Miejskim w Mielcu.

Pan Krzysztof nie ma jednak wątpliwości, że ruch na ulicy mimo tego rozwiązania się nie zmniejszy: – To nic nie zmieni. Ci, co przyzwyczaili się tędy jeździć, będą to robić nadal.

 

 

 

Msk
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
A K
A K 24.12.2017, 12:53

NIEBEZPIECZNA ULICA!!!!!

Znam tą ulicę. Jest wąska, kręta a na wąskim chodniku przed willami biznesmenów stoją ich wypasione auta blokujące przejście pieszym, którzy muszą schodzić na ulicę aby je ominąć. Przejeżdżają tędy patrole policji ale jeszcze żaden nie podjął interwencji. Czyżby wyrosła nowa nadzwyczajna kasta? A biznesmeni w tym czasie spacerują sobie po ulicy i lesie a raczej po tym co z niego zostało ze swoimi wielkimi psami obronnymi bez kagańców. Trasę ich spacerów wyznaczają duże psie odchody których nikt nie sprząta. Straż miejska też nie widzi problemu, bo to przecież ; elita Mielca ; i każdy boi się ich ruszyć. Brawo służby!

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of the section- ---------------------------------------------------------------