Nagrody Prezydenta Mielca rozdane

  • 20.12.2017, 11:48 (aktualizacja 22.12.2017 06:37)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Nagrody Prezydenta Mielca rozdane
Janusz Soboń z Kirchhoff Polska, Ryszard Kusek z Państwowej Szkoły Muzycznej, Anicja Krogulec Z Towarzystwa im. Św. Brata Alberta i Wojciech Lubieniecki z Sekcji szermierki PTG Sokół 1893 - to tegoroczni laureacji dorocznej nagrody Prezydenta Mielca.

Przedstawiciele mieleckiego samorządu, działacze społeczni, społecznicy i przedsiębiorcy spotkali się we wtorek 19 grudnia na spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Urząd Miasta Mielca. Wykonujący zadania Prezydenta Mielca Jan Myśliwiec a także Marian Kokoszka Przewodniczący Rady Miasta podsumowali 2017 rok w mieście. Wręczyli także specjalne nagrody dla osób, które w tym roku szczególnie wyróżniły się swoją działalnością. 

Szymon Burek

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe