Nagrody Prezydenta Mielca rozdane

  • 20.12.2017, 11:48 (aktualizacja 22.12.2017 06:37)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Nagrody Prezydenta Mielca rozdane
Janusz Soboń z Kirchhoff Polska, Ryszard Kusek z Państwowej Szkoły Muzycznej, Anicja Krogulec Z Towarzystwa im. Św. Brata Alberta i Wojciech Lubieniecki z Sekcji szermierki PTG Sokół 1893 - to tegoroczni laureacji dorocznej nagrody Prezydenta Mielca.

Przedstawiciele mieleckiego samorządu, działacze społeczni, społecznicy i przedsiębiorcy spotkali się we wtorek 19 grudnia na spotkaniu opłatkowym organizowanym przez Urząd Miasta Mielca. Wykonujący zadania Prezydenta Mielca Jan Myśliwiec a także Marian Kokoszka Przewodniczący Rady Miasta podsumowali 2017 rok w mieście. Wręczyli także specjalne nagrody dla osób, które w tym roku szczególnie wyróżniły się swoją działalnością. 

Szymon Burek

Zdjęcia (6)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.