Joanna Kruszyńska poprowadzi mielecką kulturę. Znamy wyniki konkursu!

  • 20.12.2017, 11:34 (aktualizacja 22.12.2017 06:33)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Joanna Kruszyńska poprowadzi mielecką kulturę. Znamy wyniki konkursu! S. Burek
Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzcę konkursu na dyrektora Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Została nim Joanna Kruszyńska, która do tej pory pełniła obowiązki dyrektora w tej placówce.

Joanna Kruszyńska pracuje w Samorządowym Centrum Kultury od 2001 roku. Prowadziła dział organizacji imprez, gdzie kreowała i tworzyła wiele znanych mieleckich wydarzeń kulturalnych m. in. Dni Mielca i Mielecki Festiwal Muzyczny. Zajmowała się także działalnością wystawienniczą i sprowadzała do Mielca bardzo dobre wystawy. Po rezygnacji dotychczasowego dyrektora Jacka Tejchmy, Kruszyńska objęła stanowisko wicedyrektora SCK ds. domu kultury, a do czasu rozpisania konkursu na stanowisko dyrektora pełniła obowiązki szefa mieleckiej kultury. 

Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu zatrudnia ponad 100 pracowników. W jego skład wchodzi: Dom Kultury, Kino "Galaktyka", Muzeum Regionalne i Miejska Biblioteka. 

 

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe