Świąteczny klimat w Borowej

  • 18.12.2017, 17:23
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Świąteczny klimat w Borowej A. Łysoń
Na tydzień przed świętami mieszkańcy gminy Borowa mogli podziwiać ręcznie robione ozdoby świąteczne oraz spróbować wyjątkowych smakołyków.

W Gminnym Ośrodku Kultury w Borowej podczas kiermaszu bożonarodzeniowego lokalne stowarzyszenia i koła gospodyń wiejskich prezentowały stoiska pełne kolorowych świątecznych przedmiotów i lokalnych pyszności.

Mieszkańcy gminy podziwiali ręcznie wykonane stroiki i prezenty, które niejednokrotnie były małymi dziełami sztuki.

Na scenie nie zabrakło młodych artystów, którzy tworzyli niepowtarzalny świąteczny klimat. Wykonywali kolędy, pastorałki i pieśni religijne.

Nie obyło się bez życzeń składanych wszystkim zebranym przez władze gminy, powiatu i województwa.

Swoje stoiska wystawili:
Góreckie Stowarzyszenie Kobiet Victoria, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Połanieckiej „Z tradycją w nowoczesność” Maśnik, KGW w Surowej, Stowarzyszenie Sadkowianki, KGW w Borowej oraz dzieci z zajęć plastycznych w GOK-u w Borowej.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (44)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe