Miejska Wigilia dla samotnych na placu AK już 22 grudnia. Podajcie info dalej!

  • 14.12.2017, 15:06
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Miejska Wigilia dla samotnych na placu AK już 22 grudnia. Podajcie info dalej!
W piątek 22 grudnia na Placu Armii Krajowej po raz trzeci w Mielcu zostanie zorganizowana „Miejska Wigilia dla Samotnych”.

Urząd Miejski oraz Hotel Iskierka rozpoczęły już przygotowania do tego wydarzenia. W specjalnie ustawionym namiocie zostanie przygotowanych około 200 miejsc. Tak jak przed rokiem planowany jest krótki występ artystyczny młodzieży z SP 7 i Gimnazjum nr 2, słowo duszpasterskie, przełamanie się opłatkiem, posiłek oraz wspólne kolędowanie.

Chcemy, aby każdy uczestnik naszego spotkania skosztował tradycyjnych potraw wigilijnych oraz otrzymał świąteczną niespodziankę. Podczas poprzednich wigilii wspierały nas lokalne firmy oraz organizacje za co serdecznie dziękujemy. Mam nadzieje, że w tym roku będzie ich jeszcze więcej, a dzięki wspólnemu zaangażowaniu każdy poczuje „magię świąt” – przekazuje Iwona Ławruk, właścicielka Hotelu Iskierka.

- Podzielmy się sercem z tymi, którzy tego serca potrzebują – dodaje wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec.

Wszystkich, którzy mają życzenie włączyć się w tą niezwykłą inicjatywę prosimy o kontakt z Hotelem Iskierka: tel. 698 660 935.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe