Cenna pomoc dla szpitala powiatowego

  • 13.12.2017, 10:03 (aktualizacja 13.12.2017 10:38)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Cenna pomoc dla szpitala powiatowego
Czuwanie rodziców przy dzieciach przebywających w mieleckim szpitalu stało się bardziej komfortowe. Na oddziale dziecięcym pojawiły się specjalne rozkładane fotele.

 

Oddział dziecięcy został wyposażony w siedem foteli, które po rozłożeniu służą rodzicom jako łóżka. Pięć z nich szpital kupił z pieniędzy przekazanych na ten cel przez miasto, kolejne dwa podarowała szpitalowi Firma Dr Irena Eris. Z łóżek już korzystają rodzice małych pacjentów przebywających  na oddziale, a pierwszeństwo  mają karmiące matki.

 

 

- Staramy się, aby komfort rodziców przebywających w szpitalu ze swoimi dziećmi był jak najwyższy – podkreśla dyrektor Szpitala Powiatowego w Mielcu Leszek Kwaśniewski. I dodaje: - Liczymy na to, że oddział dziecięcy uda nam się doposażyć w kolejne tego typu fotele.

Warto dodać, że dla komfortu rodziców na oddziale dziecięcym w mieleckim szpitalu zostało utworzone również specjalne pomieszczenie socjalne. Rodzice małych pacjentów mogą korzystać w nim z wyposażenia kuchennego z lodówką.  

 

 

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe