W Gminie Czermin można jeszcze zgłosić się do programu wymiany źródła energii

  • 12.12.2017, 11:43 (aktualizacja 12.12.2017, 16:40)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

W Gminie Czermin można jeszcze zgłosić się do programu wymiany źródła energii
Gmina w najbliższych dniach rozpocznie wysyłanie umów osobom, które zgłosiły się do programu dotyczącego odnawialnych źródeł energii. Są jeszcze wole miejsca, dlatego chętni mieszkańcy mogą się jeszcze zgłaszać.

Gmina Czermin otrzymała dofinansowanie na montaż instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak: kolektory słoneczne, panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, kotły na biomasę na obiektach prywatnych mieszkańców. Na niektóre instalacje OZE  można się jeszcze zgłaszać.

 

 

- Część osób wycofuje się z projektu, dlatego nowe osoby mogą składać wnioski – informuje wójt gminy Czermin Leon Getinger.

Osoby, które już złożyły wnioski i zostały zakwalifikowane do projektu, w najbliższym czasie otrzymają pocztą umowy na udział w projekcie. Umowa będzie zawierać wysokość kwoty wkładu własnego do poniesienia. Termin dokonywania wpłat dla mieszkańców gminy został przedłużony do 15 stycznia 2018 roku.

- Gdy wszyscy wpłacą wymagane kwoty, wtedy gmina przystąpi do ogłoszenia przetargu na wykonawcę zadania – dodaje wójt.

Z gminy Czermin do udziału w projekcie zgłosiło się ponad czterysta osób.

 

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe