Ważą się losy młyna w Chorzelowie

  • 08.12.2017, 15:27
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Ważą się losy młyna w Chorzelowie
Już 15 grudnia odbędzie się druga licytacja młyna w Chorzelowie. Cena wywoławcza to ponad milion złotych.

Młyn w Chorzelowie to jeden z symboli gminy, który od wielu lat, jak mówią mieszkańcy, szpeci okoliczny krajobraz. - Nie dałoby się tak tego zburzyć? Zrównać z ziemią? - pyta jeden z czytelników dzwoniący do redakcji Korso.

Obecnie zburzyć się nie da, bo młyn szuka nowego właściciela. Poważne problemy finansowe firmy Agro-Piast SA  Polskie Zakłady Zbożowe, która jest właścicielem młyna, spowodowały, że nieruchomość znalazła się w rękach komornika sądowego Andrzeja Janusza.

Osoba zainteresowana kupnem młyna dwa tygodnie przed licytacją będzie mogła obejrzeć nieruchomość, a także przejrzeć akta postępowania egzekucyjnego w Sądzie Rejonowym w Mielcu.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe