Radni powiatowi jeszcze nie poznali planu naprawczego dla szpitala

  • 5.12.2017, 11:29
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Radni powiatowi jeszcze nie poznali planu naprawczego dla szpitala
Radna powiatowa Joanna Rębisz na ostatniej sesji rady powiatu, 29 listopada, zapytała, co dzieje się z planem naprawczym Szpitala Powiatowego w Mielcu. Jej zdaniem, taki dokument już teraz powinien być zaprezentowany radnym.

Starosta Zbigniew Tymuła poinformował nas, że program naprawczy, przygotowany przez dyrektora szpitala, dotarł na czas i zapoznał się z nim zarząd, ale został odesłany do poprawy.

- Wszystko realizowane jest zgodnie z literą prawa. Pan dyrektor przekazał dokument w terminie. Zarząd nie przyjął tego dokumentu. Miał czas do 30 listopada na naniesienie poprawek. Dokument będzie analizowany ponownie przez zarząd i zostanie przedstawiony na sesji rady powiatu - mówi starosta.

Zdaniem radnej Joanny Rębisz, to do rady powiatu należy kompetencja analizy i ewentualnego przyjęcia programu naprawczego.

- W tym momencie, niestety, uniemożliwia nam się wykonanie obowiązku przyjęcia tego dokumentu - komentuje radna.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe