Wielki jubileusz Technikum Elektrycznego w Mielcu [ZDJĘCIA]

  • 1.12.2017, 23:49 (aktualizacja 02.12.2017 22:51)
  • Arkadiusz Łysoń
Podziel się:
Oceń:
Wielki jubileusz Technikum Elektrycznego w Mielcu [ZDJĘCIA] A. Łysoń Moment przecięcia wstęgi otwierający nową salę gimnastyczną przy mieleckim elektryku.
Mielecki "elektryk" ma już 50 lat. Z tej okazji społeczność szkolna zorganizowała uroczyste obchody na nowej sali gimnastycznej, która została oficjalnie otwarta i poświęcona.

Nowa sala gimnastyczna tak długo wyczekiwana przez dyrekcję, nauczycieli i młodzież wygląda imponująco. Przyczyni się ona do lepszego rozwoju fizycznego uczniów z Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu. To doskonały prezent na jubileusz 50-lecia szkoły.

 

 

Nowy obiekt sportowy wart ponad 2,5 mln złotych to nie tylko sala gimnastyczna, ale również zaplecze techniczne i magazynowe, widownia, antresola, sanitariaty i pomieszczenia trenerskie.

- Wykonanie tego zadania zainicjowane przez starostę powiatu mieleckiego Zbigniewa Tymułę zdaje się być symbolicznym zwieńczeniem dokonań całej szkolnej społeczności – mówił Zbigniew Witek, dyrektor Zespołu Szkół, który rozpoczął uroczystość.

Salę gimnastyczną poświęcił ks. biskup Stanisław Salaterski, a symboliczną wstęgę przecinali przedstawiciele różnych instytucji.

- Jest mi niezmiernie miło, że 1 grudnia, obchodzimy dwie ważne uroczystości - jubileusz "elektryka" i otwarcie sali gimnastycznej.  Inwestycja, którą dziś oglądamy, była oczkiem w głowie dla całego zarządu powiatu mieleckiego, sam osobiście doglądałem prac prawie każdego dnia. Cieszę się, że efekty naszych wspólnych wysiłków są dziś tak piękne – mówił Zbigniew Tymuła, starosta powiatu mieleckiego. 

Gratulacje z okazji 50-lecia szkoły złożyli na ręce dyrektora Zbigniewa Witka samorządowcy, absolwenci i przyjaciele szkoły. Wicedyrektor Marek Sypek zaprezentował referat dotyczący historii Technikum Elektrycznego, a uczniowie przygotowali bogaty program artystyczny.

 

 

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (49)

Podpięte galerie zdjęć:
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wielebny
wielebny 2.12.2017, 04:17
Nie mgla dyrekcja technikum znalezc w okolicy chociaz jeszcze z jednego biskupa i kilku wikarych zeby dodac wiecej splendoru i humoru do badz co badz waznej rcznicy w dziejach szkoly.

Pozostałe