Janusz Korwin-Mikke miał być w Mielcu, ale nie dojechał na spotkanie!

  • 30.11.2017, 22:04 (aktualizacja 01.12.2017 00:10)
Podziel się:
Oceń:
Janusz Korwin-Mikke miał być w Mielcu, ale nie dojechał na spotkanie!
Janusz Korwin-Mikke, lider partii "Wolność", miał spotkać się z mielczanami. Do Hotelu Polskiego na spotkanie przyszło około 100 osób, jednak zebrani nie doczekali się na jego przyjazd.

W Hotelu Polskim o godzinie 19.00 rozpoczęło się spotkanie władz partii "Wolność" z mieszkańcami Mielca. Na sali obecni byli głównie młodzi mężczyźni.
Wiceprezes partii Konrad Berkowicz w oczekiwaniu na spóźniającego się prezesa Janusza Korwin-Mikkego mówił do zebranych o systemie panującym w Polsce, o podatkach i wizji wolności gospodarczej. Spotkanie się skończyło, a lider nie dojechał.

Zdjęcia (2)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe