Mieleckie Forum Biznesu. Przedsiębiorcy rozmawiają o społecznej odpowiedzialności biznesu

  • 29.11.2017, 14:19 (aktualizacja 29.11.2017 14:36)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Mieleckie Forum Biznesu. Przedsiębiorcy rozmawiają o społecznej odpowiedzialności biznesu
Trwa Mieleckie Forum Biznesu. To inicjatywa Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby, która skierowana jest zarówno do przedsiębiorców Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw z regionu Podkarpacia.

Tym razem Forum połączone jest z konferencją CSR. Jest to projekt łączący biznes, organizacje pozarządowe, a także samorząd. T

Na pierwszej części spotkania zaprezentowano narzędzia wspierające przedsiębiorczość. W drugiej części odbędzie się  Konferencja CSR według projektu uczestników Szkoły Liderów Miasta Mielca, podczas której zaprezentowane zostaną najlepsze propozycje działań o charakterze prospołecznym.

Druga edycja Mieleckiego Forum Biznesu, mającego na celu promocję przedsiębiorczości, jest ważnym impulsem, który zachęca do pogłębienia współpracy samorządów i środowiska biznesowego.

Posłuchaj wypowiedzi wiceprezydenta Jana Myśliwca:

Szymon Burek

Zdjęcia (13)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe