Ogólnopolska kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2017

 • 28.11.2017, 09:46
 • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Ogólnopolska kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2017
We wtorek 21 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Mielcu odbyło się podsumowanie mieleckich działań prowadzonych w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017”

Celem głównym tegorocznej  kampanii realizowanej pod hasłem „Na skrzydłach przyjaźni” było wspieranie pozytywnych wyborów życiowych dzieci i młodzieży, uświadomienie siły wpływu grupy rówieśniczej na jednostkę oraz ograniczenie podejmowania przez dzieci i młodzież zachowań ryzykownych.

W ramach konkursu literacko – plastycznego nadesłanych zostało tysiące prac z całej Polski, spośród których wyróżniono ośmiu uczniów z mieleckich szkół. Specjalne wyróżnienie od organizatorów kampanii otrzymała również Szkoła Podstawowa nr 13 w Mielcu oraz siedmiu nauczycieli tej szkoły.

W trakcie spotkania przekazane zostały nagrody ufundowane przez realizatorów kampanii. Specjalne upominki dla laureatów konkursu i ich opiekunów oraz wyróżnionych nauczycieli ufundował także Prezydent Miasta Mielca, aby w szczególny sposób  docenić działalność
i zaangażowanie uczestników kampanii.

Gratuluję laureatom osiągniętego sukcesu. Doceniam aktywność i zaangażowanie wszystkich uczestników kampanii. Naszym zadaniem jako samorządu jest propagowanie konstruktywnych postaw życiowych i zdrowego styl życia  – powiedział wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec, wręczając upominki zaproszonym na spotkanie gościom.

Wyróżnieni uczniowie:

 1. Emilia Solarska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu
 2. Wiktoria Murjas  – uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
 3. Tomasz Jasiński – uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
 4. Jakub Oręczak – uczeń Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu
 5. Wiktoria Dereń – uczennica Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu
 6. Amelia Niemczyk – uczennica Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu
 7. Olaf Stawiarz – uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu

Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej nr 13:

 1. Teresa Lechocińska – Ciupa – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13

oraz nauczyciele:

 1. Witold Targosz
 2. Renata Grochocka
 3. Lucyna Kostecka
 4. Barbara Stępień
 5. Agata Durej
 6. Józefa Skop
 7. Katarzyna Zemmel
Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe