Złoty jubileusz Orkiestry Dętej z Dobrynina. Grają dla nas już 50 lat! [FOTO]

  • 26.11.2017, 19:12 (aktualizacja 26.11.2017 21:22)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Złoty jubileusz Orkiestry Dętej z Dobrynina. Grają dla nas już 50 lat! [FOTO]
Towarzyszący muzykom orkiestry zespół mażoretek świętuje swoje 20-lecie. Kapelmistrz Dariusz Bańka kieruje zespołem już 5 lat. Stowarzyszenie, które zajmuje się organizacją orkiestry, kończy w tym roku 20 lat.

Sympatycy orkiestry spotkali się w ostatnią sobotę 25 listopada. Jubileusz rozpoczął się od okolicznościowej mszy dziękczynnej w kościele p.w. Św. Marka w Mielcu-Rzochowie. Następnie w domu weselnym "Kris-Mat" w Rzemieniu odbyła się jubileuszowa akademia i koncert orkiestry. Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia "Orkiestra Dęta Dobrynin" Maria Sukiennik podziękowała muzykom, tancerzom i przyjaciołom zespołu. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i trofeum. Z okazji jubileuszu wydano publikację dokumentującą 50 lat historii zespołu.

Niestety, na uroczystościach zabrakło władz gminy Przecław, na terenie której działa Orkiestra. Nie było także władz powiatu mieleckiego, a także miasta. 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (66)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe