Kolejny jubileusz "Rzeszowiaków". Seniorzy zespołu świętują 20 lat swojego Stowarzyszenia

  • 26.11.2017, 11:14 (aktualizacja 26.11.2017 21:25)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Kolejny jubileusz "Rzeszowiaków". Seniorzy zespołu świętują 20 lat swojego Stowarzyszenia
Kilka tygodni temu świętowaliśmy 65-lecie Zespołu Pieśni i Tańca "Rzeszowiacy". Swój odrębny jubileusz przygotowało Stowarzyszenie Seniorów "Rzeszowiaków", którzy już od 20 lat wspierają swój ukochany zespół.

Pod znakiem radosnego tańca, ludowej muzyki i całej masy życzeń upłynął w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu wieczór 28 października. Było to kolejne święto "Rzeszowiaków".

Tym razem swój jubileusz  – okrągły, bo dwudziesty – świętowało Stowarzyszenie Seniorów Zespołu Pieśni i Tańca "Rzeszowiacy". Z tej okazji chór i balet stowarzyszenia przygotowały specjalny program artystyczny, a także powstała wyjątkowa, dokumentująca 20 lat działalności wystawa zdjęć i pamiątek.

Sobotni koncert obfitował w życzenia od przyjaciół "Rzeszowiaków" oraz lokalnych władz. Wśród gości składających stowarzyszeniu życzenia pojawił się starosta powiatu mieleckiego Zbigniew Tymuła i wiceprezydent Mielca Jan Myśliwiec. 

 

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe