Kolejny jubileusz "Rzeszowiaków". Seniorzy zespołu świętują 20 lat swojego Stowarzyszenia

  • 26.11.2017, 11:14 (aktualizacja 26.11.2017 21:25)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Kolejny jubileusz "Rzeszowiaków". Seniorzy zespołu świętują 20 lat swojego Stowarzyszenia
Kilka tygodni temu świętowaliśmy 65-lecie Zespołu Pieśni i Tańca "Rzeszowiacy". Swój odrębny jubileusz przygotowało Stowarzyszenie Seniorów "Rzeszowiaków", którzy już od 20 lat wspierają swój ukochany zespół.

Pod znakiem radosnego tańca, ludowej muzyki i całej masy życzeń upłynął w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu wieczór 28 października. Było to kolejne święto "Rzeszowiaków".

Tym razem swój jubileusz  – okrągły, bo dwudziesty – świętowało Stowarzyszenie Seniorów Zespołu Pieśni i Tańca "Rzeszowiacy". Z tej okazji chór i balet stowarzyszenia przygotowały specjalny program artystyczny, a także powstała wyjątkowa, dokumentująca 20 lat działalności wystawa zdjęć i pamiątek.

Sobotni koncert obfitował w życzenia od przyjaciół "Rzeszowiaków" oraz lokalnych władz. Wśród gości składających stowarzyszeniu życzenia pojawił się starosta powiatu mieleckiego Zbigniew Tymuła i wiceprezydent Mielca Jan Myśliwiec. 

 

 

Szymon Burek
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.