Silna wola, determinacja w dążeniu do celu i udało się! - 35 kg w niespełna pół roku

  • 28.11.2017, 05:00 (aktualizacja 04.12.2017 22:29)
  • Projekt Zdrowie
Podziel się:
Silna wola, determinacja w dążeniu do celu i udało się! - 35 kg w niespełna pół roku
Początkiem listopada zostało otwarte nowe Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie. Placówka znajduje się przy ul. Mickiewicza 36. Swoim klientom oferuje pomoc w redukcji masy ciała, utrzymania wypracowanych efektów, a także nauce prawidłowych nawyków żywieniowych. Nad wszystkim czuwa doświadczona Pani dietetyk mgr Agata Anuszewska, z pomocą której wielu osobom udało się zrzucić zbędne kilogramy.

Poniżej prezentujemy jedną z metamorfoz zadowolonego podopiecznego Pani Agaty:

Tadeusz,
35 kg mniej
wiek 45 lat
waga przed kuracją 116,7 kg
waga po 6 miesiącach kuracji 81,6 kg 

Chęć zmiany na lepsze
Do zmian zmotywowała mnie przede wszystkim żona i córka. Chciałem być także sprawniejszy na boisku, gdyż jestem sędzią piłkarskim. Testy sprawnościowe teraz nie są dla mnie najmniejszym problemem – opowiada nasz bohater – czułem że sam nie dam rady z taką ilością nadmiernych kilogramów, dlatego umówiłem się do Pani dietetyk mgr Agaty Anuszewskiej.

Kuracja Pana Tadeusza trwała niespełna 6 miesięcy. Podczas pierwszej wizyty zdiagnozowano u niego otyłość stopnia II, głównym problemem był nadmiar tkanki tłuszczowej. - Pan Tadeusz uwielbiał słodkości i pił bardzo mało wody – opowiada Agata Anuszewska, dietetyk z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie. 

Niemożliwe nie istnieje
Nie spodziewałem się że to będzie takie łatwe, rzadko zdarzało mi się odczuwać głód. A teraz czuję się rewelacyjnie. Znajomi często nie poznają mnie na ulicy, ciągle słyszę komplementy. Dla mnie zmieniło się wszystko, zaczynając od tego że zwyczajnie mogę samodzielnie z łatwością zawiązać sobie buty, a kończąc na tym że wróciłem do biegania i sprawia mi to ogromną radość. Jeszcze kilka miesięcy temu przerażała mnie walka z kilogramami, a teraz wiem że zdrowa, dobrze zbilansowana dieta może być smaczna i skuteczna. 

Zapisz się już dziś
Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szerokorozumianej dietetyki. Jeśli chcesz zawalczyć o lepsze samopoczucie, zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszym dietetykiem. Każdy może osiągnąć swój sukces! 

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin: 790 337 773

PROJEKT ZDROWIE - POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE
www.projektzdrowie.info

E-mail: [email protected]

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec

Tel. +48 790 337 773

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 11:00 - 19:00
Wtorek 07:00 - 15:00
Środa 12:00 - 20:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 11:00 - 19:00 

Projekt Zdrowie

Zdjęcia (3)


Pozostałe