Tomasz Leyko z Mielca rozmawia z Prezydentem RP Andrzejem Dudą [VIDEO]

  • 23.11.2017, 12:20 (aktualizacja 23.11.2017, 12:44)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Tomasz Leyko z Mielca rozmawia z Prezydentem RP Andrzejem Dudą [VIDEO] UMWP
Podczas zeszłotygodniowego #kongresu590 mielczanin Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego przeprowadził wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą.

O #Kongres590 napisano już niemal wszystko. Przez ostatnie dni, wydarzenie okupowało najważniejsze miejsca w programach informacyjnych, mediach elektronicznych, wzbudzając niemały szum w mediach społecznościowych. 

O jego randze decydowała także obecność najważniejszych osób w państwie, m.in prezydenta Andrzeja Dudy. Z głową państwa rozmawiał rzecznik UMWP Tomasz Leyko.

 

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe