Przed nami II Mieleckie Forum Biznesu! Środowisko Przedsiębiorców spotka się już 29 listopada

  • 22.11.2017, 12:26 (aktualizacja 22.11.2017 12:30)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Przed nami II Mieleckie Forum Biznesu! Środowisko Przedsiębiorców spotka się już 29 listopada
Prezydent Miasta Mielca zaprasza na II Mieleckie Forum Biznesu w ramach którego odbędzie się pierwsza w naszym mieście konferencja CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu).

Mieleckie Forum Biznesu to inicjatywa Prezydenta Miasta Mielca Daniela Kozdęby skierowana zarówno do przedsiębiorców Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK jak i małych oraz średnich przedsiębiorstw z regionu Podkarpacia.

Pierwszą edycję Mieleckiego Forum Biznesu zorganizowano w listopadzie 2015 roku. W dwudniowej konferencji  udział wzięli managerowie i przedsiębiorcy z regionu, którzy mieli okazję poznać możliwości, jakie daje nowa perspektywa finansowana inwestycji z Regionalnego Programu Operacyjnego. Dyskutowano także o możliwościach szerszej niż to było do tej pory współpracy między przedsiębiorcami i władzami miasta.

Tym razem Forum połączone będzie z konferencją CSR. Jest to projekt łączący biznes, organizacje pozarządowe, a także samorząd. To właśnie te podmioty spotkają się 29 listopada 2017 roku w Hotelu Iskierka przy ulicy Wojska Polskiego 3 w Mielcu.

Na pierwszą część spotkania złoży się przegląd instrumentów wspierających przedsiębiorczość. Drugą częścią stanowić będzie Konferencja CSR według projektu uczestników Szkoły Liderów Miasta Mielca, podczas której zaprezentowane zostaną najlepsze propozycje działań o charakterze prospołecznym.

Druga edycja Mieleckiego Forum Biznesu, mającego na celu promocję przedsiębiorczości, będzie ważnym impulsem, który zachęci do pogłębienia współpracy samorządów i środowiska biznesowego, otworzy nowe obszary współdziałania, owocując innowacyjnymi projektami sprzyjającymi rozwojowi społeczno-gospodarczemu naszego miasta i regionu.

 

II Mieleckie Forum Biznesu – 29 listopada 2017 – Hotel Iskierka Business & SPA, ul. Wojska Polskiego 3, Mielec

Program:

9.30 – 10.00 Rejestracja uczestników

10.00 – 10.05 Powitanie Jan Myśliwiec, Wykonujący Zadania i Kompetencje Prezydenta Miasta Mielca

10.05 – 10.45 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. – Instrumenty finansowe oferowane przez ARP S.A. – Leszek Rożdżeński, Pełnomocnik Zarządu ARP S.A. ds. Kontrahentów

10.45 – 11.30. Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego – Wsparcie przedsiębiorczości w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 i w ramach programów krajowych – Antoni Górski, Specjalista ds. Funduszy Europejskich

11.30 – 11.45 Przerwa kawowa

11.45 – 12.20 Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa – Rynek niemiecki jako atrakcyjny rynek zbytu – potencjał i wskazówki praktyczne – Anna Tomaszczyk, Senior Consultant Indywidulane Doradztwo Rynkowe

12.20 – 12.45 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. oddział w Mielcu – Polska strefa inwestycji – Krzysztof Ślęzak, Dyrektor ARP S.A. oddział w Mielcu

12.45 – 13.30 Lunch

13.30 – 15.00 I Konferencja CSR w Mielcu – projekt Szkoły Liderów Miasta Mielca

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.