Władze Miasta ostrzegają! - Zachowajmy ostrożność na skateparku!"

  • 15.11.2017, 12:05
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Władze Miasta ostrzegają! - Zachowajmy ostrożność na skateparku!"
W sobotę 4. listopada na terenach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Jagiellończyka otwarto nowy mielecki skatepark. Obiekt cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Niestety nie wszyscy jego użytkownicy przestrzegają zasad bezpieczeństwa przez co doszło tu do kilku wypadków. Dlatego przypominamy, że wszyscy przebywający na terenie skateparku mają obowiązek zaznajomić się z regulaminem jego użytkowania.

Skatepark nie jest placem zabaw i korzystanie z poszczególnych urządzeń odbywa się na własną odpowiedzialność. Za wypadki na terenie skateparku wyłączną odpowiedzialność ponoszą osoby z niego korzystające, a w przypadku osób niepełnoletnich odpowiedzialność ponoszą ich prawni opiekunowie. Dla bezpieczeństwa zaleca się używania ochraniaczy i kasku. Zabrania się jazdy na rowerach innych niż bmx i jazdy na hulajnogach, a także biegania po skateparku i przeszkadzania osobom jeżdżącym. Nie wolno wprowadzać tu psów.

Wszyscy korzystający z obiektu są zobowiązani do bezwzględnego przestrzegania Regulaminu skateparku. O zaznajomienie się z regulaminem prosimy także rodziców i opiekunów dzieci.

Szymon Burek

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe