Prace przy ZST na finiszu

  • 21.11.2017, 09:26
  • Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:
Prace przy ZST na finiszu
Sportowa inwestycja przy Zespole Szkół Technicznych dobiega końca. Tereny przy szkole zostały kompleksowo zagospodarowane – uczniowie będą mogli korzystać m.in. z wielofunkcyjnego boiska.

Przy ZST powstaje boisko wielofunkcyjne o sztucznej nawierzchni, trawiaste boiska do piłki siatkowej, 60-metrowa bieżnia i skocznia. Dostęp do tego kompleksu sportowego będzie łatwy i bezpieczny dla uczniów – a wszystko za sprawą gotowego już, podziemnego łącznika. Jego wybudowaniem zajęło się przedsiębiorstwo Usługi Remontowo-Budowlane Zbigniew Dziuba z miejscowości Koniemłoty, resztę zadań przy zagospodarowaniu terenów przy ZST prowadzi natomiast firma EVERSPORT z Warszawy. 

Zadanie zostało dofinansowane z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Jego łączna wartość to 1 604 302,39 zł. 

Warto przypomnieć, że nie jest to jedyna inwestycja w infrastrukturę sportową szkół ponadgimnazjalnych w naszym powiecie. Dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki, obecnie trwa również remont sali gimnastycznej w I Liceum Ogólnokształcącym w Mielcu. Nową salę gimnastyczną będą mieli również uczniowie popularnego „Elektryka” – oddanie do użytku tej inwestycji, dofinansowanej z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego, odbędzie się już 1 grudnia.

Starostwo Powiatowe - artykuł sponsorowany

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe